AFFETMEK, İÇSEL MUTLULUĞUN ANAHTARIDIR

Hayatınızı değiştirebilecek tek bir kişi var, o da siz siniz!

İç huzuru güçlü bir şekilde elde etmek istemez misiniz? Bir yaşam ve sağlık koçu olarak sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürdürebilmeniz, İçsel Mutluluğun Anahtarınin  kendi elinizde olduğunu fark etmeniz için size ilham olacak ipuclari vermek istiyorum..

Günlük hayatımda, verdiğim eğitimlerde ve seanslarda, kendileriyle ve çevreleriyle sorunlar yaşayan bir çok insanla karşılaşıyorum! Bu yüzden bu Blog’u hazırladım.

İnsanları affedilmeyi hak ettikleri için affetmeyin, siz iç huzuru hak ettiğiniz için affedin!

 

Affetmek kolay değildir!

Geleceğe Açık olun!

Her zaman şunun farkında olun: Kendiniz için affedeceksiniz.

Asla ve Asla başkası için değil !!

Artık geçmişi değiştiremezsiniz, ancak değiştirebileceğiniz şey burada ve şimdi nasıl düşündüğünüzdür! Geçmişe tutunursanız, tekrar ve tekrar acı hissedeceksiniz. Öfke, nefret, hayal kırıklığı ve incinmeye devam edersiniz. bunun içinde çok fazla enerji, canlılık, samimiyet ve özgüven feda etmeniz gerekecektir.

 

Affetmek aslında geçmişten geleceğe köprüdür.

Gerçekten duygusal özgürlüğü elde etmek istiyorsanız, önce kendinizi geçmişin travmatik ve acı dolu olaylarından kurtarmalısınız.

Geçmişin acı deneyimlerini güçe nasıl dönüştürebilirsiniz?

Duruma bakın ve kendinize şu soruları sorun:

  • Bu deneyimden ne öğrenebilirim?
  • Kendime buradan hangi dersleri cikartabilirim?

 

Bu olayı kendi kalbinizi iyileştirmek için nasıl kullanabilirsiniz?

Nasıl hissettiğinizin sorumluluğu size aittir, çünkü diğer kişi genellikle yanlış bir şey yaptığını bile bilmiyordur. Hayal kırıklığınızı sürdürmeye ve olayı tekrar ve tekrar yaşamaya devam ediyorsunuz.

Kendinizi diğer kisinin yerine koyun ve durumu onun bakış açısından inceleyin! İçe dönün, hislerinize gidin ve kalbinizi dinleyin. Evet, bunun klişe olduğunu biliyorum. Ama inanın , eğer egonuzu devre dışı bırakabilirseniz bu soruyu kendinize sorabilirsiniz, bu olay hayatımı etkisi altına almaya, sağlığımı tehlikeye atmaya ve yaşam sevincimi kaybetmeye değer mi?.

Burda konu SİZSİNİZ!!!

Telefonu açıp diğer kişiyi aramak zorunda değilsiniz, affetmeye karar verirseniz, enerjiniz derhal değişecek ve bir daha ki sefere çok farklı tepki vereceksiniz …

 

Asla kendinizi affetmeyi unutmayin!

Kendinizi  affetmeniz çok önemlidir, çoğunlukla bunu düşünmeyiz, ama en büyük açılari aslında burda yaşıyoruz!

Suçluluk ve kendini suçlama duyguları sizi daha ilerisine götürmediği gibi, burada ve AN’da yaşamanızı da engeller. Geçmiş deneyimlerden öğrenmek, daha iyi bir insan olmanıza yardımcı olur, daha güçlü, daha dostça, daha bilgili olursunuz ve başkaları için daha fazla anlayışa sahip olursunuz.

Yaşadıklarınız için şükretmeniz, aldığınız dersler ve bakış açıları için şükretmeniz size inanılmaz bir iç huzur verir – sonuçta bunun için yapmıyormusunuz bunları?

  Kendinizi affetmeyi asla unutmayin!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *