NLP bilgilendirme akşamı

Bu bilgilendirme akşamında, 2,5 saat içinde size hizmetlerimizi, eğitim seanslarının içeriğini, koçluk seanslarını, yeri ve eğitimciyi tanıtmayı amaçlamaktadır. Bilgilendirme akşamına hiçbir zorunluluk olmadan ve ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

 

Neden bir NLP bilgilendirme akşamı

NLP’yi daha uzun süredir öğrenmeyi düşünüyorsanız, öncelikle NLP eğitiminin içeriği, bileşimi ve kalitesi hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Böyle bir akşamı ziyaret eden birçok kişi, eğitimin kendilerine uygun olup olmadığını görmeye gelir. Ayrıca, NLP’yi hiç bilmiyorsanız, sizi memnuniyetle karşılamak isteriz.

 

Ücretsiz NLP bilgilendirme akşamı

Bu ücretsiz NLP bilgilendirme akşamı sırasında, NLP’nin ne olduğunu, bununla neler yapabileceğinizi ve eğitimimizin nasıl yapılandırıldığını açıklıyoruz. Ayşe Kalyon Akademisi’nde NLP eğitimi ile NLP’nin sizin için neler yapabileceği ve kişisel gelişiminizde nasıl büyük bir adım atabileceğiniz konusunda fikir edinebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmanızı veya belirli duyguları yaşamanızı nasıl sağlayabilirsiniz? NLP eğitimi sırasında neler bekleyebileceğinizi somut olarak görebilirsiniz. Bu bilgilendirme akşamında sorularınız için bolca yer ve fırsat var olacaktır. Daha sonra NLP’nin sizin için ne anlama geldiğini tam olarak biliyor olacaksınız ve Ayşe Kalyon Akademisi’ndeki NLP eğitim kursları hakkında tüm bilgileri öğrenebileceksiniz.

 

Şimdi kayıt olun

NLP bilgilendirme akşamı akşam 18: 30’da başlıyor ve akşam 21:00 civarına kadar sürüyor. 18: 00’dan itibaren açığız.