Fırat Çakır

Eğitimci ve Yazar

“Bazı insanlar vardır iyi gelir size bakışıyla, konuşmasıyla, bilgisiyle ya da dostluğuyla. Bazı insanlar ise tüm bunları içinde barındırabilir tek bedende tek nefeste. Ayşe Kalyon gerek insanlığı gerekse sahip olduğu bilgi, donanım, eğitim ve tecrübe ile hayatınızın iyileşmesi için var sanki. Yıllardır sürdürdüğü gerek hayat gerekse mesleki yolculuğuna şahitlik etmiş birisi olarak şunu çok net söyleyebilirim ki;..devamı

devamı

o bir mücadele ve başarı örneğidir. O bir istenileni elde etme örneğidir. O hayal kurup gerekli emeği vererek hayallerini gerçekleştirme örneğidir. Biliyorum ki çalıştığı kişilerde de bunları gerçekleştiriyor ve yeni hayalleri gerçek kılıyor. Dün, bugün ve yarın arasında bir uzlaşı için bunları gerçek kılmış birine ihtiyaç vardır.”

Dr. Vincent A.M. van der Burg

UNLP Eğitim Enstitüsü Müdürü

Ayşe Kalyon’u UNLP Eğitim Enstitüsü Müdürü ve Eğitmeni olarak tanıdım. Ayşe, NLP dünyasında en üst seviyede eğitim almıştır: uluslararası sertifikalı NLP eğitmeni ve NLP Master koçu. Sonuç odaklı, erişilebilir ve profesyoneldir..  devamı → 

devamı

Hollanda’da, danışan/ katılımcı ile davranış değişikliğini hızlı ve kalıcı hale getirebilir sadece birkaç eğitimci / koçlardan biridir Ayşe. Hisleriniz, davranışlarınız ve zihninize bakış açınızı geliştirmek istiyorsanız ve kendinizi seviye yükselimine taşımak istiyorsanız, tüm kalbim ve ruhumla Ayşe’yi tavsiye edebilirim.”

Sylvia de Vries

UNLP eğitimcisi

“Ayşe, uluslararası sertifikalı NLP eğitmeni ve NLP Master Coach’tır. Onun bilgisi ve becerileri onu çok yetenekli bir profesyonel yapıyor. Kişilik olarak, sıcak, çok yönlü, ilgili ve güvenilirdir. Kısacası, kalbine kapatabileceğin bir koç ve hoş bir insan. “

Marcel Meijlink

Oprichter/ Trainer UNLP

Ayşe’yi eğitimimde çok enerjik ve öğrenen bir kadın olarak tanıdım. Herkese yardım eder ve onun için hiç birşey zor değildir. Ayşe amaçlarını tutku ve keyifle elde edebiliyor!

Margreet Maja Jacobs

“Ayşe, insanlara kendi gücünden ve tecrübesinden ilham kaynağı olan bir koç’tur. Ayşe, dağları mega büyük görünseler bile nasıl tırmanacağını biliyor! Ayşe sıcak bir kişiliktir ve herzaman yakınında olmak güzeldir!”

Tom Albers

“Ayşe coaching, koçlukta saflık, Ayşe sevecen, bağımsız bir kadın, ve özel bir kişidir. Bu kombinasyon ve sürekli gelişim için bir yol takibi onu, kesinlikle tavsiye edebileceğim bir koç yapıyor. “

Anonim

“Ayşe ile bir dizi görüşme yaptık! Çok güzeldi. Rahat olmamı sağladı, zamanını ayırdı ve doğru sorular sordu. Ayrıca egzersizler yoluyla bana yeni bakış açıları öğretti! Teşekkürler Ayşe!”

Katılımcı Görüşü

Değerli Ayşe Hanım,
Katıldığım NLP ile tanışmak kursu çok güzel geçti; Çok güzel anlatıyorsunuz. İlerleyen zamanlarda da katılmak isterim. Herşey için teşekkürler, Yüreğinize ve ağzınıza sağlık.

Esra

Katılımcı Görüşü

Farkında olmadığım ama yaptığım herşeyin farkına varmamı sağladı ve daha bilinçli olacağıma inanıyorum.
Teşekkür ederim daha bilinçli günlere.

Hüsne