Aslinda her insan prensipte özünde.

Herkes sınırlamaları kendi düşüncelerinde yaşar. Biz, insanlar özgürlüğümüzü ve sınırlamalarımızı önce düşüncelerimizde, sonra kalplerimizde deneyimliyoruz, yaşadıklarımızı veya düşündüklerimizi yeni güzel anları kaçırmamamıza neden oluyor …

Her karşılaştığımız kişiyi yargılıyoruz acımasızca , onları kınıyoruz ve hak ettikleri cezayı bile belirliyoruz, onlara hayatta kalma şansı vermiyoruz, bilmediğimiz şey ise bunun varlığın bir oyunu, karşılaştığımız insanlar, kendimizin bir yansıması olduğudur…

Sizi tüketen olumsuz duygularınızı kırın. Sınırlamalarınızı aşarak herkese bir şans verin.. Diğerinin de bir insan olduğunu kabul edin.. tıpkı sizin gibi..

Bu kişinin neden sizin yolunuza çıktığının nedenini anlamaya çalışın. O kişiyi olduğu gibi sevmeye çalışın, karşınızdakine siz kendiniz ne istiyorsanız onu verin ve kaç kez size geri geldiğini fark edin. Ve hayatınıza nasıl etki yaptığını anlayın.

Kendiniz için güzel birşey yapın ve kendinize yatırım yapın … karşınızdakine siz kendiniz ne istiyorsanız onu verin ve tekrar geri almaya açık olun …

Bu andan itibaren hayatınızdaki herkesi serbest bırakın ve onların özgür yaşamalarına izin verin. Onlara verdiğiniz özgürlüğün de kapınızda olacağını göreceksiniz, onlara zarar vereceğinizi veya yapamayacağınızı düşünmeyin. Kalbiniz kimseye zarar vermek istemezse, bunu yapamazsınız zaten.

Başkalarına bağladığın gereksiz anlamları değiştirin ve onları serbest bırakın,

Ulaşmak istediğiniz ama başaramadığınız her şeyi bırakın. Önce olgunlaşmasına izin verin, sonra doğal olarak size gelir: Erkenden sahip olmak istediğiniz her şeyin suni yiyeceklere benzediğini unutmayın.

Herşeyin zamana ihtiyaci var, siz hazır olduğunuzda, elde etmek istediğiniz her şey size doğru akacaktır.

Kararlarınızı yüreğinle aldığınız sürece, hiç şüphe duymanıza gerek olmayacaktır. En güzeli size ulaşacaktır. Belki istediğiniz zaman değil, ama en çok ihtiyaç duyduğunuz zaman olacaktır..

Artık maskenizi çıkartın ve kendinizi olduğunuz gibi kabul edin ve kendinize şunu söyleyin; “Kendimi olduğum gibi sevmeyi seçiyorum.”

Ilişkilerinizde kendiniz olun, soruları yanıtlarken ve zihninizden size sunulan tüm güzellikleri fark edin.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *