Ayşe Kalyon, 1980 de ailesiyle Hollandaya gelmiş. Çok küçük yaşta başlayan hayat mücadelesinden hiçbir zaman pes etmeden, vazgeçmeden tırmanarak çıktı basamakları.

Ayşe, biri kiz ikisi erkek üç genç çocuk annesi ve yaklaşık 20 yıldır iş dünyasında Finans Uzmanı olarak çalışmaktadır. Anne olmanın ve iş hayatının yanında sürekli eğitim alıp kendini geliştirmeye devam etmiştir. Önce finans sektöründe, daha sonra psikoloji, kişisel gelişim, Koçluk, NLP, Hipnoz, Reiki ve kilo danışmanlığı eğitimleri ile kendini gelişdirdikten sonra, asıl hedefinin insanlara sorunlarıyla baş etme ve yeteneklerini keşfetmelerinde yardım etmek olduğunu farketti.

Avrupa da yaşayan bütün insanlar gibi bir çok zorluğu birebir yaşamış,görmüş Ayşe, hayat mücadelesinde uzmanlaşmış üç çocuklu bir anne olarak ve bunun yanısıra bir iş kadını olarak, insanların maddi, manevi sorunlar ile baş etmek, başari, motivasyon, hedef belirleme, bulundukları topluma uyum sağlamak, positif düşünce, özgüven, stres, öfke kontrolü, yorgunluk yönetimi eğitimleri ve koçluk hizmetleri vererek insanların daha mutlu ve huzurlu bir yaşam sürebilmeleri için elinden geleni yapmayı hedefliyor. Verdiği eğitimler ve koçluk seanslari ile kişisel deneyimlerini, analitik,araştırmacı yeteneklerini ve insanlara olan yüksek empatisi ile aldığı eğitimleri birleştirerek, insanlara, fırtınalı havalarda deniz üstündeki gemilere fener tutar misali, ışık tutup yollarını bulmalarında yardımcı oluyor.

 

Fırat Çakır – Eğitimci ve Yazar, Ayşe hakkında:

Bazı insanlar vardır iyi gelir size bakışıyla, konuşmasıyla, bilgisiyle ya da dostluğuyla. Bazı insanlar ise tüm bunları içinde barındırabilir tek bedende tek nefeste. Ayşe Kalyon gerek insanlığı gerekse sahip olduğu bilgi, donanım, eğitim ve tecrübe ile hayatınızın iyileşmesi için var sanki. Yıllardır sürdürdüğü gerek hayat gerekse mesleki yolculuğuna şahitlik etmiş birisi olarak şunu çok net söyleyebilirim ki; o bir mücadele ve başarı örneğidir. O bir istenileni elde etme örneğidir. O hayal kurup gerekli emeği vererek hayallerini gerçekleştirme örneğidir. Biliyorum ki çalıştığı kişilerde de bunları gerçekleştiriyor ve yeni hayalleri gerçek kılıyor. Dün, bugün ve yarın arasında bir uzlaşı için bunları gerçek kılmış birine ihtiyaç vardır.”

Dr. Vincent A.M. van der Burg – UNLP Eğitim Enstitüsü Müdürü, Ayşe hakkında:

Ayşe Kalyon’u UNLP Eğitim Enstitüsü Müdürü ve Eğitmeni olarak tanıdım. Ayşe, NLP dünyasında en üst seviyede eğitim almıştır: uluslararası sertifikalı NLP eğitmeni ve NLP Master koçu. Sonuç odaklı, erişilebilir ve profesyoneldir. Hollanda’da, danışan/ katılımcı ile davranış değişikliğini hızlı ve kalıcı hale getirebilir sadece birkaç eğitimci / koçlardan biridir Ayşe. Hisleriniz, davranışlarınız ve zihninize bakış açınızı geliştirmek istiyorsanız ve kendinizi seviye yükselimine taşımak istiyorsanız, tüm kalbim ve ruhumla Ayşe’yi tavsiye edebilirim.”

2019 için hedef; İçsel Liderlik

Dolayısıyla, mümkün olduğu kadar çok sayıda insana düzenli olarak uygun fiyatlı eğitim sunarak kendi düşünce, davranış ve duygu konusunda lider olmaları için yardım etmeyi hedeflemektedir.